TR EN
Projelerimiz

 

İzmir Kalkınma Ajansı’nın, 2009 yılı Tarım ve Kırsal Kalkınma Mali Destek Programı çerçevesinde hazırladığımız projemiz başarılı bulunarak hibe almaya hak kazanmıştır.

09/07/2010 tarihinde imzaladığımız sözleşmeyle;Süt Sığırcılığı İşletmesi Modernizasyonu –Hayvan Refahı ve Üretim Artışı başlıklı projemiz için çalışmalara başladık.

Proje Kapsamında, tüm sağmallar için;Mat yataklık ,Durak Demirleri,Havalandırma Sistemi,Pedometre (Hayvan tanımlama sistemi),Kaşıntı Fırçası,Gübre sıyırıcı gibi hayvan refahına yönelik makine ekipman alımı yapmayı planlıyoruz.

Projemiz Mayıs-2011 sonu itibariyle sona erecektir.Hayvan refahı ve hayvan sağlığındaki düzelmelere paralel olarak Süt veriminde artış sağlanacaktır.

Proje kapsamında ;Hayvan refahına ve üretim artışıyla ilgili bilgilendirme kitapçığı basılarak, İzmir ve İlçelerdeki diğer üreticiler bilgilendirilecektir.

 

 

Bu web sitesi İzmir Kalkınma Ajansının desteği ile Defne Tarım Hayvancılık Gıda Üretim ve Ticaret A.Ş. tarafından yürütülen “Süt Sığırcılığı İşletmesi Modernizasyonu –Hayvan Refahı ve Üretim Artışı” projesi kapsamında yapılmıştır. Bu web sitesinin içeriği ile ilgili tek sorumluluk Defne Tarım Hayvancılık Gıda Üretim ve Ticaret A.Ş.’ye aittir ve İzmir Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.

İletişim Adresleri


İletişim Formu


Adınız:
Soyadınız:
E-Posta:
Telefon:
Mesajınız: